Rejestracja dawców szpiku

REKLAMA

W piątek 2 lutego w Ostrołęce rozpocznie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku w bazie Fundacji DKMS.

REKLAMA

Tym razem przeznaczona jest dla ostrołęckiej policjantki – informuje Maria Rochowicz, dyrektor Wydziału Promocji Miasta, Kultury i Sportu.

Rejestracja w bazie to zaledwie kilka chwil. Może to zrobić każdy kto ma więcej niż 18 lat a nie więcej niż 55 i jest zdrowy – mówi Leszek Lewandowski z fundacji DKMS.

Samorząd angażuje sie w akcje ratujące zdrowie i życie ludzkie – podkreśla pprzewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski.

Akcja prowadzona będzie również w Baranowie i Kadzidle. Potrwa do 4 lutego.  

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT