Rejestracja dawców szpiku i kolejni pomocni z Ostrołęki

REKLAMA

34 osoby zarejestrowały się w bazie potanianych dawców szpiku kostnego podczas akcji, która została przeprowadzona w sobotę (18 lutego) w jednym z centrów handlowych w Ostrołęce.

REKLAMA

Mieszkańcy miasta od dawna angażują się w tego typu akcje. Podczas pierwszej zarejestrowało się kilkaset osób. Każdy nowy człowiek w bazie to szansa dla chorych na raka na powrót do zdrowia. Dla wielu z nich szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT