Regaty Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek z udziałem ostrołęczan

REKLAMA

Leszek Kaczyński i Marek Baczewski, prowadzący w Radiu Oko czwartkową audycję 'Żagle w Górę”, wspólnie z Katarzyną Dziekońską wzięli udział w Regatach Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek. Zawody odbyły się w dniach 6-7 sierpnia.

REKLAMA

Mówi Marek Baczewski.

Zwycięzcą regat okazał się Łukasz Zakrzewski. Załoga reprezentująca Radio Oko ostatecznie zajęła 7 miejsce.

Regaty Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek, to cykl 5 imprez żeglarskich w klasie Omega-Ostróda. Otwarty charakter pozwala na udział każdemu, kto posiada patent żeglarski. Przed radiową załogą, do której dołączy Beata Kamińska – Juchniewicz kolejne starcie na wodzie – Otwarte Żeglarskie Mistrzostwa Polski Dziennikarzy, które odbędą się w dniach 11 – 14 sierpnia również w Mikołajkach.

Zachęca Leszek Kaczyński.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT