Recital Michała Bajora w Ostrołęce

REKLAMA

IMG 0586

Michał Bajor wystąpił w sobotni wieczór (16 lutego) w Ostrołęckim Centrum Kultury.

REKLAMA

Publiczność wypełniła salę po brzegi, by wysłuchać recitalu zatytułowanego '…Od Piaf do Garou” Koncert był częścią trasy promującej 17 już krążek w dorobku artysty.

Na płycie można znaleźć utwory najsłynniejszych francuskich artystów w ostatnich kilkudziesięciu latach.
Michał Bajor wprowadził swoich słuchaczy w niepowtarzalny świat muzyki, ostrołęczanie docenili to owacjami na stojąco. Po koncercie była chwila na spotkanie z fanami, uściski dłoni i autografy.

Koncert realizowany była w ramach akcji ’ Nastroje we dwoje”.

mm

 

Wywiad z Michałem Bajorem

{gallery}2013FOTO/bajor_koncert{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT