Recital Aleksandry Tyszki – zobacz zdjęcia

REKLAMA

Aleksandra Tyszka wystąpiła 30 marca w Klubie Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury. Wokalistka Teatru Piosenki 21 zaprezentowała utwory poetyckie, oraz piosenki z tzw. nurtu piosenki aktorskiej,w tym utwory Brechta, Niemena, Brella czy Satanowskiego.

REKLAMA

Artystce towarzyszył zespół w składzie: Michał Gumkowski – wiolonczela, Konrad Drabot – gitara akustyczna, Krzysztof Lewandowski – gitara basowa, Jakub Pazio – flet, Tadeusz Kowalewski – piano. Kierownictwo muzyczne: Tadeusz Kowalewski. Recital wyreżyserowała Aleksandra Kowalewska, scenografię opracował Marek Suski.

(mm)

 

 

Fot. Robert Causari.
{gallery}reczital_ola{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT