Ratusz zainwestował w lepsze warunki dla dzieci niepełnosprawnych

REKLAMA

Winda i łazienki przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także rewelacyjne warunki do nauki to efekt inwestycji samorządu Ostrołęki, w wyniku której Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce zyskał nowy segment. Mówi prezydent miasta Janusz Kotowski.

REKLAMA

Koszt budowy nowego bloku dydaktycznego wyniósł 3,5 miliona złotych. Miasto na ten cel pozyskało dofinansowanie z  Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
W Placówce kształci się ponad 100 wychowanków w wieku od 7 do 25 lat.  Nauka jest bezpłatna.

Podkreśla Iwona Domańska, dyrektor Ośrodka.
Za kilka miesięcy samorząd zamierza przeprowadzić również termomodernizację starego budynku.

Dodaje prezydent Janusz Kotowski.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT