Oszczędzajmy wodę

REKLAMA

O oszczędzanie wody apeluje za naszym pośrednictwem wójt gminy Lelis. Prosi swoich mieszkańców o racjonalne korzystanie.

REKLAMA

Na terenie gminy obecnie funkcjonują cztery studnie głębinowe i stacje uzdatniania wody, które pracują pełną parą. Mówi wójt Stefan Prusik.

Wójt apeluje również o racjonalne korzystanie z energii elektrycznej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT