Ratusz wznawia bezpłatne zabiegi dla psówi kotów

REKLAMA

Ostrołęcki ratusz informuje, że od 1 lutego Miasto wznawia bezpłatne zabiegi kastracji i sterylizacji kotów wolnożyjących oraz wykonanie elektronicznego znakowania (czipowania) psów z terenu Ostrołęki.

REKLAMA

W przypadku sterylizacji kotów zabiegi będą wykonywane przez Gabinet Weterynaryjny ’ 4 Łapy’ Ostrołęka ul. Piłsudskiego 36A.

Informuje Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

Osoby chcące wykonywać zabiegi powinny zapisywać się osobiście lub telefonicznie w celu ustalenia terminu zabiegu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT