Ratusz przypomina o terminach naboru do przedszkoli

REKLAMA

Już po raz kolejny nabór do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Ostrołękę odbędzie się z zastosowaniem elektronicznego systemu dostępnego na stronie www.ostroleka.przedszkola.vnabor.pl – strona aktywna będzie od 15 marca.

REKLAMA

Rodzice dzieci uczęszczających do danego przedszkola składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w danej placówce w terminie  od 6 do 10 marca .

Szczegóły dostępne są na stronie ratusza. Ponadto informacji udziela Wydział Oświaty Urzędu Miasta w Ostrołęce pod numerem telefonu 29/7646811 wew.245 (przedszkola) i 253 (oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych). Niezbędne informacje można uzyskać także osobiście w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta w Ostrołęce w godzinach od 9 do 15 w pokoju nr 115 i 116.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT