Ratusz podzielił pieniądze na sport

REKLAMA

Urząd Miasta Ostrołęki rozstrzygnął konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Do rozdysponowania było 1 457 000 złotych.

REKLAMA

Największe dotacje  trafią do MZKS Narew 1962 -240 tys. zł,  Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej -122 tys. zł, Ostrołęckiego Towarzystwa Piłki Siatkowej Nike – 72 tys zł i  Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Trójka 69 500 zł.

W tegorocznym konkursie wpłynęło 96 ofert, w tym 40 w kategorii wspieranie szkolenia sportowego i uczestnictwa w regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych imprezach sportowych dzieci i młodzieży, 18 w kategorii wspieranie szkolenia sportowego i uczestnictwa w regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych imprezach sportowych seniorów oraz 38 w kategorii wspieranie organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i seniorów, w tym Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Powołana komisja dokonała oceny ofert pod względem formalnym odrzucając cztery wnioski, które nie były zgodne z zakresem rzeczowym konkursu. Następnie dokonano oceny merytorycznej w skali od 0 do 100 punków. Oferty, które otrzymały mniej niż 50 punktów odrzucono.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT