Ratusz podsumował akcję sprzątania miasta

REKLAMA

Ponad 4 tysiące uczniów ostrołęckich szkół  zaangażowało się w tegoroczne sprzątanie miasta. Akcja została przeprowadzona w dniach 28 – 30 marca. Młodzież zebrała ponad 5 ton śmieci.

REKLAMA

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Przypominamy – każdy właściciel prywatnej posesji ma obowiązek utrzymania na niej porządku. Za nieposprzątanie np. chodnika przylegającego do nieruchomości możemy zapłacić 100 zł mandatu.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT