back to top
18.3 C
Ostrołęka
wtorek, 18 czerwca 2024 r.

Ratusz ogłosił konkurs na działania sportowe

REKLAMA

Prezydent Miasta Ostrołęki ogłosił naboru wniosków na dofinansowanie zadań z zakresu wspierania rozwoju sportu. Dofinansowane zostanę projekty w zakresie: wsparcia szkolenia sportowego i uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym w kategorii seniorskiej.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Dotację może otrzymać klub sportowy, niezaliczany do sektora finansów publicznych, który działa na obszarze Ostrołęki, uczestniczy we współzawodnictwie sportowym organizowanym lub przeprowadzonym w określonej dyscyplinie sportu przez polski związek sportowy lub podmiot działający z jego upoważnienia, a także nie działa w celu osiągnięcia zysku.Na ten cel przeznaczono 1.000.000,00 zł.

Zadania mogą być realizowane w terminie od 16 stycznia 2023 r. do 31 grudnia.

Wnioski należy złożyć w postaci papierowej w Kancelarii Urzędu Miasta Ostrołęki, (pl. gen. Józefa Bema 107-410 Ostrołęka), w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 stycznia 2023 r. do godz. 16 (decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Ostrołęki).

Do wniosku należy dołączyć dokument potwierdzający posiadanie licencji przyznanej przez właściwy polski związek sportowy lub podmiot działający z jego upoważnienia oraz oświadczenie o nieprowadzeniu działalności w celu osiągnięcia zysku.

Wybór ofert nastąpi w terminie do 3 lutego.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex