Strona głównaInformacje Ratownicy z Ostrołęki mistrzami Polski 13 grudnia 2012 0 67 FacebookX REKLAMA Mówi trener Włodzimierz Janczewski. Poprzedni artykułSpotkanie z antyterrorystąNastępny artykułPiątnica czterokrotnym zwycięzcą Lider Forum 2012 Radio Oko Czytaj więcej Ponad 10,3 mln zł z budżetu samorządu Mazowsza i UE na inwestycje w powiatach ostrołęckim i makowskim. Absolutorium i wotum zaufania dla prezydenta Ostrołęki Policja będzie kontrolować ciągniki i maszyny rolnicze Label {} [+] Imię* E-mail Label {} [+] Imię* E-mail 0 komentarzy Oldest Newest Most Voted Pokaż więcej komentarzy Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły. REKLAMA Ostatnie wiadomości Ponad 10,3 mln zł z budżetu samorządu Mazowsza i UE na inwestycje w powiatach ostrołęckim i makowskim. Absolutorium i wotum zaufania dla prezydenta Ostrołęki Policja będzie kontrolować ciągniki i maszyny rolnicze Aktywne zakończenie sezonu Klubu Aktywnych Dzieciaków w Obierwi Załaduj więcej SPORT Aktywne zakończenie sezonu Klubu Aktywnych Dzieciaków w Obierwi Volleymania w Dylewie: otwarty turniej siatkówki już 5 lipca Turniej Piłki Nożnej o Puchar Posła RP Marcina Grabowskiego Sukces zawodnika UŚKS Ostrołęka na Letnich Mistrzostwach Polski Masters Załaduj więcej