Radosny Świetlicobus przygotowuje się do pracy

REKLAMA

Radosny Switlicobus przygotowuje się do wyjazdu w teren. Świetlica objazdowa funkcjonująca przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie po raz kolejny w sezonie letnim odwiedzi ostrołęckie osiedla.

REKLAMA

Ważną rolę w pracy świetlicy odgrywają miejscy wolontariusze.

Poinformowała Grażyna Piersa z MOPR.
Radosny Świetlicobus pracę rozpocznie w czerwcu i będzie bawił i wychowywał najmłodszych mieszkańców miasta przez blisko 4 miesiące. W ubiegłym roku wolontariusze przepracowali ponad 2 tysiące godzin. Wszyscy za swoją pracę otrzymali nagrody, które ufundował prezydent miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT