Radny Mariusz Łuba kolejny raz prosi o utwardzenie ul. Wiejskiej na os. Stacja oraz jej budowę w niedługim czasie

REKLAMA

Stan odcinka ulicy Wiejskiej od torów w kierunku ulicy Goworowskiej jest w opłakanym stanie. O utwardzenie i wyrównanie drogi w imieniu mieszkańców, na bieżąco prosi władze miasta radny Mariusz Łuba. Podobnie jest i obecnie, gdy stan drogi po zimowych roztopach i opadach deszczu uległ znacznemu pogorszeniu.

6 lutego radny Mariusz Łuba złożył kolejną interpelację w sprawie niezwłocznej poprawy nawierzchni, a także zabezpieczenia środków w budżecie miasta na opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie budowę odcinka ulicy Wiejskiej od torów w kierunku ulicy Goworowskiej. Treść zamieszczamy poniżej. Do tematu wrócimy.

REKLAMA

’Szanowny Panie Prezydencie,
po rozmowach z mieszkańcami ulicy Wiejskiej, którzy zgłosili mi problem fatalnego stanu nawierzchni, proszę o niezwłoczną pomoc – wyrównanie i utwardzenie drogi. Aktualne warunki widoczne są na poniższym zdjęciu, które otrzymałem od mieszkańców. Proszę o pilne zajęcie się sprawą.

Dodatkowo proponuję zaplanowanie w tegorocznym budżecie Miasta Ostrołęki lub budżecie na 2025 rok środków finansowych na dokumentację, a następnie budowę odcinka ulicy Wiejskiej od torów w kierunku ulicy Goworowskiej. Realizacja tej inwestycji poprawi komfort życia mieszkańców” – pisze radny Mariusz Łuba z klubu Ostrołęka dla Wszystkich.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA