Radni za zlikwidowaniem szkoły w Zabielu Wielkim

REKLAMA

W ubiegłym tygodniu Radni Gminy Olszewo – Borki obradowali po raz XVII.

REKLAMA

Rajcy podjęli kilka uchwał, najważniejsza z nich dotycząca likwidacji szkoły w Zabielu Wielkim. Mówi wójt Krzysztof Szewczyk.

Ostateczną decyzję, co do likwidacji szkoły w Zabielu Wielkim podejmie Kurator Oświaty i Wychowania. Potrzeba likwidacji wynika z prognozy demograficznej, która nie sugeruje zwiększenia liczby dzieci do 2016 roku. Tendencja spadkowa utrzymuje się od wielu lat. Obecnie do szkoły uczęszcza 9 uczniów, w tym 4 do klasy szóstej. Na kolejny rok szkolny pozostanie 5 .

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT