Radni uznali Jana Pawła II patronem Ostrołęki

REKLAMA

Powiększ

Jan Paweł II będzie patronem Ostrołęki. Radni podczas dzisiejszej sesji (24 kwietnia) zagłosowali za przyjęciem uchwały w tej sprawie.

REKLAMA

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

Z inicjatywą uchwałodawczą wystąpiły między innymi Rady Rodziców i pedagodzy placówek noszących imię papieża Polaka oraz grupa samorządowców. Projekt poparło podpisami blisko 4 tysiące mieszkańców miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT