Radni nie pozwolili zwolnić D. Bralskiego

REKLAMA

Nowy zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej stara się o zwolnienie ze stanowiska wiceprezesa Dariusza Brakarskiego. Wczoraj (5 sierpnia) w tej sprawie obradowali miejscy radni. 15 z nich zaufało koledze i sprzeciwiło się decyzji zarządu.

REKLAMA

Wyjaśnia przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski.
Wśród zarzutów kierowanych pod adresem Radnego Bralskiego znalazł się punkt o niewłaściwe pobieranie wynagrodzenia czy narażenie spółdzielni na straty finansowe.

Radny Dariusz Bralski nie uczestniczył we wczorajszej sesji Rady Miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT