Radni jednomyślni w sprawie Placu Kolejarzy

REKLAMA

Podczas wczorajszej sesji radni jednogłośnie opowiedzieli się za nadaniem imienia Placu Kolejarzy dla skweru znajdującego się na Osiedlu Stacja w Ostrołęce. Projekt uchwały w tej sprawie złożył prezydent miasta na wniosek przewodniczącego Jerzego Grabowskiego.

REKLAMA

Radni zagłosowali też zgodnie za przejęciem przez OPWiK odpowiedzialności za sieci wodnokanalizacyjne w gminach Lelis i Olszewo Borki. W sprawach różnych dyskusję zdominował temat nieprawidłowości zaistniałych przy remoncie hotelu MZOSTiIT – informuje ratusz.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT