RADNI BĘDĄ MOGLI OBRADOWAĆ W TERENIE

REKLAMA

Na wczorajszej sesji (18 kwietnia) radni sejmiku województwa mazowieckiego podjęli decyzję o możliwości prowadzenia swoich obrad w terenie.

REKLAMA

Mówił marszałek Adam Struzik.

W sejmiku Mazowsza mieszkańców całego regionu reprezentuje 51 radnych wybieranych w wyborach bezpośrednich. Radni obradują raz w miesiącu w Warszawie, choć ich decyzje dotyczą całego regionu. Tzw. sesje wyjazdowe mają nie tylko przybliżać ich pracę, ale też pomóc w rozwiązywaniu konkretnych spraw lokalnych społeczności, które są przedmiotem ich obrad.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT