Radna wnioskuje o koksowniki w mieście

REKLAMA

Radna Magdalena Jaworowska (PiS) zwróciła się z prośbą do prezydenta Janusza Kotowskiego o zakup koksowników i rozstawienia ich przy głównych przystankach autobusowych w Ostrołęce. Byłaby to dobra alternatywa na ogrzanie się dla osób korzystających z komunikacji miejskiej. Mieszkańcy, podobnie jak przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Dariusz Maciak, pozytywnie reagują na pomysł radnej Jaworowskiej.

REKLAMA

Podobne rozwiązanie wprowadziła już Łomża. Ustawiono tam 8 koksowników.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT