Radiowozy z megafonami na ostrołęckich ulicach

REKLAMA

Na ulice Ostrołęki wyjechali strażnicy miejscy, którzy przez megafony apelują do mieszkańców o pozostanie w domach. 

REKLAMA

Radiowozy jeżdżą po całym mieście. Mundurowi nadają również komunikaty informujące, że jeżeli niezbędne jest wyjście z miejsca zamieszkania, należy unikać bezpośredniego kontaktu z innymi osobami zachowując dystans co najmniej 2 m. 

Działania będą prowadzone każdego dnia, aż do odwołania. 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT