Radio OKO rozdaje pieniądze – 550 zł wygrał Michał z Ostrołęki

REKLAMA

Odpowiedział na proste pytanie i zyskał 550 zł.

REKLAMA

Ty też możesz wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania pieniądze. Zgłoś swój udział wysyłając sms o treści oko.13 na numer 72601 (koszt 2 złote +23% Vat).

Każdego dnia w programie 'Bez Kitu” dzwonimy do jednej osoby – jeśli udzieli ona prawidłowej odpowiedzi na pytanie zadane przez prezentera w ciągu 13 sekund, wygrywa pieniądze.
W czwartek złotówki trafiły do kolejnej osoby. To Michał Strzelecki z Ostrołęki.

Nie przegap swoje szansy – zagraj o pieniądze w Radiu Oko.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT