Radio OKO poleca: 22 września „Ostrołęka dla Kobiet”

REKLAMA

22 września zostanie zainaugurowany cykl imprez pt. „Ostrołeka dla Kobiet”.

Celem pierwszego wydarzenia jest zachęcenie kobiet w Ostrołece, by spędziły jeden dzień inaczej. By bez wyrzutów sumienia zostawiły domy na jedno popołudnie i mogły skupić się na swoich marzeniach, myślach, planach, na sobie. Celem jest także to by kobiety potrafiłyspojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. W programie wydarzenia uwzględniono gości, z którymi będzie można porozmawiać, organizację wystaw, a uwieńczeniem spotkania będzie kameralny koncert.

REKLAMA

plakat AKTUALNY

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT