Rada Seniorów zaprasza na dyżury

REKLAMA

Ostrołęcka Rada Seniorów ustaliła harmonogram dyżurów.

REKLAMA

Przedstawiciele będą do dyspozycji osób starszych potrzebujących pomocy lub wsparcia w każdy pierwszy piątek miesiąca w godz. 14.00-16.00 w Urzędzie Miasta, pokój 105 na I piętrze w budynku głównym UM przy Placu Bema 1 (pokój radnych).

Najbliższy dyżur odbędzie się 6 listopada.

fot. ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT