psy czekają na adopcję

REKLAMA

Gmina Różan pod koniec stycznia została właścicielem ponad 40 czworonogów, z czego jeszcze 2 psy czekają na nowy dom.

REKLAMA

W ubiegłym miesiącu zmarł właściciel licznej gromadki zwierząt. To co zastali pracownicy Urzędu Gminy przerosło ich oczekiwania. Psy były zagłodzone, z odmrożeniami, chore i lękliwe. Kilku z nich niestety nie udało się pomóc i zostały na miejscu poddane eutanazji. 30 psów zostało odłowionych i poddanych obserwacji pod kątem wścieklizny. Kwarantanna skończyła się w połowie lutego.

Mówił Burmistrz Różana Piotr Świderski.

Fot. Urząd Gminy Różan

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT