PSM swojemu miastu – koncert

REKLAMA

Państwowa Szkoła Muzyczna im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce zaprasza jutro (6 stycznia) na koncert zatytułowany 'Trzej Królowie”. Spotkanie w ramach cyklu 'PSM swojemu Miastu’ odbędzie się w kościele pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny (fara). Rozpocznie się o godzinie 18.

REKLAMA

W repertuarze kolędy i pastorałki polskie w wykonaniu chórów oraz wspólne kolędowanie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT