Przywitaj jesień aktywnie

REKLAMA

Już jutro zostanie oficjalnie otwarty szlak ”Między Ciskiem a Lipianką”, nowa formuła zawedzania krajobrazów, której twórcami są Lokalna Grupa Działania ”Zaścianek Mazowsza’ oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

REKLAMA

Wyprawa polega na pokonaniu szlaku, kierując się jedynie informacjami zawartymi w wierszowanych wskazówkach – poinformowała Bożena Tyszka, dyrektor biura Lokalna Grupa Działania ”Zaścianek Mazowsza’.

W niedzielę natomiast, punktualnie o godzinie 14 na placu targowym nad rzeką Orz spotykają się mali i duzi cylkiści, by wspólnie ruszyć w rowerową wyprawę po gminie Goworowo.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT