Przypominamy o wypełnieniu ankiety

REKLAMA

Urząd Miasta przypomina przedstawicielom ostrołęckich organizacji pozarządowych o wypełnieniu do końca sierpnia ankiety dotyczącej prowadzonej przez nie działalności.

REKLAMA

Dane ogólne wykorzystane zostaną w mapie aktywności organizacji pozarządowych Miasta Ostrołęki, natomiast dane szczegółowe, np. dotyczące wysokości i źródeł przychodów organizacji, posłużą wyłącznie celom statystycznym.

Wypenione ankiety nalezy przesłać do Urzędu Miasta  drogą elektroniczną na adres: [email protected] albo pocztą, można też dostarczyć je bezpośrednio do ratusza.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT