Przyłącz się do Lokalnej Grupy Na Rzecz Zwierząt

REKLAMA

W Ostrołęce zawiązuje się Lokalna Grupa Na Rzecz Zwierząt. Celem jej działalności jest promowanie szacunku wobec czworonogów, prowadzenie i wspieranie działalności adopcyjnej, propagowanie programu kastracji i sterylizacji, organizowanie i wspieranie akcji propagandowych i edukacyjnych związanych z ochroną zwierząt oraz organizowanie akcji mających na celu przedstawienie podopiecznych schronisk. Mówi Milena Pakuła-Szewczyk.

REKLAMA

Opiekę nad Lokalną Grupą obejmie Fundacja VIVA.

Kontakt z założycielkami grupy – Martą Łaszczych i Mileną Pakułą-Szewczyk można nawiązać poprzez Facebooka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT