Przewoźnicy z Ostrołęki będą protestować

REKLAMA

Ma to związek z utrudnieniami komunikacyjnymi z powodu  zamknięcia ,,starego mostu” w Ostrołęce. Dlatego Zrzeszenie Przewoźników Drogowych podjęło decyzję, że 3 sierpnia organizuje akcję protestacyjną.

REKLAMA

Początek o godzinie 12. Akcja będzie prowadzona w rejonie ronda Księcia Siemowita III. Ma potrwać pięć godzin.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT