przetarg na odławianie bezdomnych psów

REKLAMA

Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej już po raz drugi ogłosił przetarg na odławianie bezdomnych psów. Niestety chętnych brak.

REKLAMA

Jak poinformowała Ewelina Skolimowska, inspektor do spraw działalności gospodarczej i rolnictwa, jeżeli pojawi się problem z bezdomnym czworonogiem Urząd Gminy wystawia jednorazowe zlecenie.

Odławianie bezpańskich psów to duży wydatek dla gminy, która rocznie zabezpiecza środki na 60 zwierząt.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT