Przetarg na budowę małej sali kinowej rozstrzygnięty

REKLAMA

Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji zajmie się budową małej sali kinowej w Ostrołęce. Miasto na ten cel wyda 2 mln 948 tysięcy złotych.

REKLAMA

Informuje Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

W nowej sali znajdzie się miejsce dla 105 pojedynczych foteli i sześciu dwuosobowych kanap. Będą także miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budowa małej sali kinowej jest zaplanowana na dwa lata.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT