Przesłuchania do Ostrołęckiego Festiwalu Piosenki Talent

REKLAMA

3 lutego odbędą się przesłuchania kwalifikacyjne do Ostrołęckiego Festiwalu Piosenki Talent 2012. Organizatorzy zapraszają młodzież w wieku od 13 do 17 lat.

REKLAMA

Mówi Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko.

W pierwszym etapie młodzi wykonawcy powinni zaprezentować dwa utwory, w tym jeden obowiązkowo w języku polskim.

Młodzież w II etapie oceniana będzie przez zawodowców.

Jury oceniać będzie wokalistów biorąc pod uwagę następujące kryteria: dobór repertuaru, warunki głosowe, interpretację utworu, poprawną wymowę, poczucie rytmu, warunki słuchowe oraz ogólny wyraz artystyczny. Regulamin
i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Przesłuchania kwalifiklacyjne rozpoczną się o godzinie 18 w Klubie Oczko.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT