Przerwa technologiczna w Parku Wodnym

REKLAMA

Park Wodny w Ostrołęce informuje o przerwie technologicznej w dniach 19.12.2012 – 26.12.2012.

REKLAMA

W obiekcie będą funkcjonowały: salka ćwiczeń, solarium, salka masażu i kręgielnia.

Osoby, które wykupiły karty wartościowe i ilościowe nie poniosą żadnej straty z tytułu 8-dniowej przerwy a okres ich ważności zostanie wydłużony o 30 dni.

Podczas przerwy zaplanowano przegląd techniczny obiektu, wykonanie prac konserwacyjnych, serwis eksploatacyjny urządzeń i wykonanie ewentualnych napraw.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT