Przerwa technologiczna w Aquarium

REKLAMA

Przypominamy, że od dzisiaj (19.12.) do 26.12.2012 potrwa przerwa technologiczna w Parku Wodnym w Ostrołęce.

REKLAMA

W obiekcie będą funkcjonowały: salka ćwiczeń, solarium, salka masażu i kręgielnia.

Osoby, które wykupiły karty wartościowe i ilościowe nie poniosą żadnej straty z tytułu 8-dniowej przerwy a okres ich ważności zostanie wydłużony o 30 dni.

Podczas przerwy zaplanowano przegląd techniczny obiektu, wykonanie prac konserwacyjnych, serwis eksploatacyjny urządzeń i wykonanie ewentualnych napraw.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT