”Przemoc – Zero Kompromisu’

REKLAMA

”Przemoc – Zero Kompromisu’ pod taką nazwą Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce rozpoczyna realizację projektu finansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

REKLAMA

W Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie będą dyżury dzielnicowych, psychologa i prawnika. Na wybranych osiedlach odbędą się pogadanki z mieszkańcami.

Jak powiedział Grzegorz Makowiecki z-ca dyrektora ostrołęckiego MPOR-u, przemoc w naszym społeczeństwie występuje coraz częściej. Są instytucje, które wyciągają do ofiar przemocy pomocną dłoń, wystarczy tylko ją mocno chwycić.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT