Przemek Szymczyk wyróżniony

REKLAMA

Przemysław Szymczyk, uczeń Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce został wyróżniony na XVII Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności, która odbyła się w Warszawie.

REKLAMA

Tematyka wiodąca XVII edycji olimpiady to: 'Żywność tradycyjna i kuchnie narodowe’.

Celem zmagań jest podniesienie poziomu kształcenia zawodowego, pobudzenie i rozwijanie zainteresowań uczniów problemami żywienia, upowszechnianie wzorców racjonalnego żywienia i promocja zdrowia oraz nawiązanie współpracy pomiędzy szkołami.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT