Przekaż kod – pomóż zebrać piłki dla miejskich świetlic

REKLAMA

Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów Unikat zwraca się z prośbą o przesyłanie niewykorzystanych kodów z nakrętek od coca-coli. Jak informują członkowie, 20 takich kodów to jedna piłka. W ten sposób ostrołęczanie chcą doposażyć miejskie świetlice.

REKLAMA

Poinformował Stanisław Orłowski.

Kody można wysłać na adres mailowy: [email protected] lub przesłać sms-em na numer 881 412 412.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT