Przedszkole Miejskiej Nr 17 – Kraina Misiów

REKLAMA

Kraina Misiów – taką nazwę dzisiaj przyjęło Przedszkole Miejskie Nr 17. Uroczystość odbyła się w Ostrołęckim Centrum Kultury, zgromadziła m.in przedstawicieli ostrołęckiego samorządu oraz oświaty. Na scenie zaprezentowały się dzieci, w postaci z bajek wcielili się również rodzice.

REKLAMA

Podkreśla Danuta Gołaś, dyrektor przedszkola.
Po prezentacjach artystycznych wszyscy przemaszerowali kolorowym korowodem do placówki, gdzie nastąpiło symboliczne odsłonięcie nazwy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT