Przedszkolaki z 5 powitały wiosnę (zdjęcia)

REKLAMA

Barwnym korowodem, ulicami miasta  przemaszerowały dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 5  w Ostrołęce manifestując wszystkim, że nadeszła wiosna. Żegnając zimę zaprosiły inne placówki do wspólnej zabawy.

REKLAMA

Społeczność przedszkolna przygotowała konkursy i zabawy na placu przy scenie w centrum miasta. Chodniki ozdobiły kredowe rysunki, które dzieci samodzielnie wykonały podczas happeningu. Wiosenne spotkanie uświetniły występy artystyczne.

Na zakończenie dzieci zawitały do ostrołęckiego ratusza i wręczyły list od Pani Wiosny dyrektorowi Wydziału Oświaty.

Fot. Robert Causari

{gallery}powitanie_wiosnypm5{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT