Przedszkolaki z 10 o tym dlaczego warto jeść warzywa (zdjęcia)

REKLAMA

Przedszkole Miejskiei nr 10 w Ostrołęce uczestniczy w programie promocji zdrowego stylu życia. Z tej okazji 29 listopada dzieci wspólnie z opiekunami przygotowały przedstawienie zachęcające do spożywania warzyw. Były wiersze i piosenki, wszystkie oklaskiwane gromkimi brawami przez rodziców.  

REKLAMA

Głównym celem spotkania było przełamanie niechęci dzieci do spożywania surówek i warzyw.

Mówiła dyrektor przedszkola Danuta Łukasik.

mm

{gallery}zdrowie_przedszkolemaz{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT