Przedszkola w Ostrołęce z dofinansowaniem

REKLAMA

Urząd Miasta Ostrołęki pozyskał ponad 424 tys. zł dofinansowania na realizację projektu 'Przedszkola w Ostrołęce dla wszystkich’.

REKLAMA

Zmiany będą dotyczyły Przedszkoli Miejskich numer 1, 7, 10, 15 i 17. Placówki zostaną dostosowane do potrzeb realizacji specjalistycznej oferty terapeutycznej, wynikającej z potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Inicjatywa zakłada również realizację zajęć wyrównujących szanse edukacyjne, podniesienie kompetencji zawodowych 19 nauczycieli wychowania przedszkolnego w zakresie pracy w wieku przedszkolnym, w tym w szczególności w zakresie pracy terapeutycznej z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

– Naszym celem jest dostosowanie istniejących miejsc wychowania przedszkolnego w pięciu przedszkolach miejskich do potrzeb dzieci z niepełnosprawnością oraz organizacja zajęć dodatkowych – mówi Łukasz Kulik, prezydent Miasta Ostrołęki.

Całkowita wartość projektu wynosi 533 778,75 zł. Wysokość dofinansowania to 424 338,75 zł.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT