Przedświąteczny koncert w OCK

REKLAMA

Wszystkie grupy artystyczne działające w Ostrołęckim Centrum Kultury zaprezentują się w niedzielę 17 grudnia w koncercie pod nazwą 'Świąteczne Marzenia”. Bajkowy spektakl rozpocznie się w południe w sali widowiskowej. Na scenie zobaczymy Dziecięcy Teatr Amatorski NIEWIDZIALNI, Ostrołęcką Scenę Autorską, Studio Piosenki, Ostrołęcki Chór Kameralny, Zespół Pieśni i Tańca KURPIE, Zespół Tańca Ludowego OSTROŁĘKA, Zespół Tańca Współczesnego DE-EM oraz Klub Tańca Towarzyskiego FAN.

REKLAMA

Zapraszała Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko  OCK.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT