Przedświąteczne spotkanie Amazonek

REKLAMA

Tradycyjnie jak co roku Klub Kobiet po Mastektomii Amazonki w Ostrołęce zorganizował przedświąteczne spotkanie.

REKLAMA

Mówi przewodnicząca Anna Stolarczyk.

Wiceprezydent Grzegorz Płocha nie szczędził ciepłych słów.

Były życzenia świąteczne, wspólna wieczerza oraz tradycyjny opłatek.

Celem działania Amazonek jest wspomaganie kobiet z chorobą nowotworową. Wsparcie psychologiczne i edukacyjne tych, które aktualnie przeżywają problemy raka piersi. Amazonki prowadzą także działalność w zakresie profilaktyki.

 

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT