Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Ostrołęki nie dotrzymuje terminów

REKLAMA

Powiększ

Wczorajszą XXIII Sesję Rady Powiatu Ostrołęckiego zakończyła wzmożona dyskusja, dotycząca opóźnień związanych z niektórymi realizacjami zadań drogowych. Ostre słowa krytyki padły w stronę Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych z ust radnych, jak i samego Starosty Stanisława Kubła.

REKLAMA

Jeśli Powiat Ostrołęcki nie zrealizuje tych zadań może być wyłączony z możliwości korzystania w latach następnych z tego rodzaju dofinansowań.

Jak powiedział Starosta Ostrołęcki najbliższa sesja, która została zwołana na 20 września będzie w całości poświęcona problemom związanym z nieterminowym realizowaniem zadań drogowych przez wspomnianą firmę. Jeśli terminy nie zostaną dotrzymane umowa zostanie rozwiązana, a oferty przetargowe Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych będą odrzucane.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT