Prośba do parkujących przy ulicy Goworowskiej w Ostrołęce

REKLAMA

Urząd Miasta zwraca się z prośbą do kierowców parkujących przy ulicy Goworowskiej w Ostrołęce (na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kopernika do ul. Powstańców ) o usunięcie pojazdów w czwartek, 2 sierpnia, w godzinach 8.00 – 11.00. Ze względu na planowane tam prace musi zostać wcześniej oczyszczona przez zamiatarkę powierzchnia ulicy. Parkujące tam samochody uniemożliwiają przejazd pojazdu czyszczącego. Prosimy zatem wszystkich parkujących o przestawienie w godzinach 8.00 – 11.00 swoich pojazdów w inne miejsca – apeluje Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

REKLAMA

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT