Promowali bezpieczeństwo w ruchu drogowym

REKLAMA

Łomżyńscy policjanci z Wydziałów Ruchu Drogowego i Prewencji towarzyszyli motocyklistom podczas akcji 'Motoserce”. Zachęcali do oddawania krwi oraz edukowali kierowców w zakresie bezpiecznych zachowań na drodze. Mundurowi zapewnili też bezpieczeństwo miłośnikom dwóch kółek, podczas ich widowiskowego przejazdu ulicami miasta.

REKLAMA

Poinformowała młodszy aspirant Ewelina Szlesińska.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT