Promocja książki Magdaleny Domurad

REKLAMA

’Krzyk Ciszy”  to najnowsza książka ostrołęczanki, Magdaleny Domurad. Jej promocja odbędzie się 1 marca podczas wieczoru w Arce, który rozpocznie się o godzinie 18.

REKLAMA

Mówiła Sabina Malinowska, wicedyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce. Współorganizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki.

Wieczór uświetni koncert poetycko muzyczny w wykonaniu uczniów poetki. 'Krzyk ciszy” jest  124 pozycją w dorobku wydawniczym Towarzystwa Przyjaciół Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT