Promocja gospodarcza Mazowsza Północno – Wschodniego. Ostrołęka na Kurpiach – Miasto przyjazne przedsiębiorczości

REKLAMA

Miasto Ostrołęka realizuje projekt pn. „Promocja gospodarcza Mazowsza Północno – Wschodniego. Ostrołęka na Kurpiach – Miasto przyjazne przedsiębiorczości”.
O projekcie mówią prezydent Janusz Kotowski oraz prezes Ostrołęckiego Forum Gospodarczego Wacław Karolak.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT